Ostatnie dni na skorzystanie nieodpłatnie z programu Kleos

Jeszcze tylko do końca marca br. można nieodpłatnie pobrać i przetestować program Kleos służący do wspierania zarządzania kancelariami lub działami prawnymi.

W roku 2018 Fundacja LegalTech Polska przy współpracy z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, firmami Microsoft oraz Wolters Kluwer Polska zrealizowała badanie, którego celem było zrozumienie specyfiki pracy prawników oraz potrzeb w zakresie rozwiązań informatycznych. Przyglądano się między innymi zadaniom określonym mianem „uciążliwych”. Na liście znalazły się: rejestracja czasu pracy (aż 76% odpowiedzi), delegowanie i rozliczanie zadań, tworzenie wzorów pism i poprawny obieg dokumentów, rozliczanie zleceń (koszty kancelarii) oraz analiza rentowności i statusy prowadzonych spraw.

Respondenci pytani o stosowane rozwiązania, wymienili kilkadziesiąt różnych aplikacji i narzędzi.

Jeżeli powyższe kwestie dotyczą również Państwa praktyki prawniczej, zachęcamy do bezpłatnego pobrania i przetestowania Kleosa – programu dedykowanego prawnikom niezależnie od wielkości kancelarii czy specjalizacji. Dzięki współpracy Krajowej Izby Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska, proponujemy Państwu dostępy do jednego z flagowych produktów, z którego korzysta już 20 tysięcy prawników z 10 krajów świata. Link do pobrania wersji testowej znajduje się tutaj.

Jeśli chcieliby Państwo niezobowiązująco porozmawiać o możliwościach systemu i dowiedzieć się, w jaki sposób wydajnie na nim pracować, a następnie pobrać testy, zachęcamy do zarejestrowania się na internetową prezentację z ekspertem Wolters Kluwer, który przedstawi Państwu kluczowe korzyści i chętnie odpowie na wszystkie pytania. Formularz rejestracyjny znajduje się na tej stronie.

Zobacz także