Kleos – bezpłatny dostęp na 30 dni do systemu do zarządzania kancelarią prawną dla wszystkich radców

Kleos to specjalistyczne narzędzie do zarządzania kancelarią prawną, z którego korzysta ponad 22 tysiące prawników.

Założeniem systemu jest połączenie ze sobą dwóch rodzajów funkcjonalności: wspólnych dla kancelarii (prowadzenie spraw, fakturowanie czy delegowanie zadań) oraz unikalnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników (szablony i raporty oraz integracja z MS Outlook).

Wszystkie informacje o Klientach kancelarii, takie jak szczegóły spraw, statusy, zaplanowane spotkania i opracowane dokumenty, są przechowywane w jednym systemie i dostępne także spoza biura poprzez aplikację mobilną.

Dzięki dedykowanej platformie Kleos Connect, program może służyć kontaktom zawodowym pomiędzy radcą prawnym, a Klientem. Wolters Kluwer gwarantuje poufność i bezpieczeństwo danych przechowywanych w szyfrowanych centrach z limitowanym dostępem oraz stosowną certyfikacją.

Kleos odpowiada potrzebom wspólników, prawników oraz pracowników w kancelariach i działach prawnych firm – niezależnie od ich wielkości i specjalizacji.

Jako jedni z nielicznych nie nakładamy limitów przestrzeni na dane oraz nie wprowadzamy dodatkowych opłat z tym związanych.

W związku z globalną epidemią COVID-19 informujemy, że tysiące prawników korzystających z Kleosa zdołało z łatwością wdrożyć system pracy online, dzięki czemu zachowało ciągłość działania i możliwość szybkiej reakcji na potrzeby Klientów.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do bezpłatnego i niezobowiązującego testowania Kleosa przez okres 30 dni. Wystarczy się zarejestrować pod adresem https://landing-kleos.wolterskluwer.com/KIRP-demo

Jednocześnie informujemy, że tym z Państwa, którzy zdecydują się na zakup do końca września 2020 r., oferujemy rabat w wysokości 10%.

Prezentacja systemu, wdrożenie oraz szkolenia użytkowników odbywają się w całości online.