LEX dla Kancelarii radcowskich

LEX Kancelaria Prawna

Specjalny rabat dla radców prawnych na zakup programu LEX oraz dodatkowych aplikacji. Sprawdź, jak możesz wykorzystać ich możliwości w swojej pracy.

Z przyjemnością informujemy, że współpraca pomiędzy Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska została rozszerzona o dodatkowe korzyści dla radców prawnych. Kontynuacja wieloletniego partnerstwa ma na celu wspieranie ciągłego rozwoju i podnoszenia standardów pracy radców prawnych w Polsce poprzez zapewnienie dostępu do nowoczesnych narzędzi i zasobów, które ułatwiają codzienną pracę.

Członkowie samorządu radcowskiego mogą skorzystać z wyjątkowej oferty na zakup programu LEX Kancelaria Prawna wraz z pakietem dodatkowych aplikacji niezbędnych w pracy, na preferencyjnych warunkach.

LEX Kancelaria Prawna – atrakcyjny rabat dla członków KIRP

Program LEX Kancelaria Prawna dostępny jest – w zależności od specjalizacji kancelarii – w trzech wariantach: Standard, Optimum i Premium. Już w podstawowej wersji programu użytkownik otrzymuje dostęp do całego prawodawstwa polskiego i europejskiego, orzecznictwa, najlepszych komentarzy do najważniejszych ustaw oraz dostęp do praktycznych narzędzi, tj.: Aktówka, Alerty, Kalkulatory, Historia, Wyszukiwarka instytucji i Terminarz.

Dodatkowo wersja Standard w 2024 r. została wzbogacona o glosy, linie orzecznicze oraz moduły LEX Komentarze Cywilne oraz LEX Monografie Cywilne. Co więcej, do każdego z trzech wariantów LEX Kancelaria Prawna: Standard, Optimum i Premium, użytkownik może dobrać w cenie oferty moduły LEX najlepiej odpowiadające specyfice kancelarii.

Współpraca w obszarze LegalTech

Dodatkowo, w ramach współpracy, radcom prawnym oferowane są specjalne rabaty na zakup licencji innowacyjnych rozwiązań wspierających zarządzanie kancelarią oraz komunikację z klientami;

  • LEX Kompas Orzeczniczy 2.0: narzędzie do analizy orzecznictwa zawierająca nowe funkcje oparte o AI (>> więcej informacji)
  • LegalDesk: aplikacja do zarządzania sprawami kancelarii prawnych i działów prawnych (>> więcej informacji)
  • Legal Alert: oprogramowanie ułatwiające komunikację e-mail z klientami kancelarii prawnej (>> więcej informacji)

❕❕❕ Każde z tych rozwiązań można kupić z 10% rabatem jako oddzielny program lub wybrać jako moduł specjalistyczny w wariancie Optimum lub Premium oferty LEX Kancelaria Prawna.

Po więcej informacji i ofertę zapraszamy na platformę e-kirp.pl.