Mikroflota dla kancelarii

Krajowa Izba Radców Prawnych w ramach projektu wspierającego prowadzenie kancelarii przez członków naszej korporacji zawarła umowę o współpracy z ORLEN. W oparciu o nią, każdy Radca Prawny oraz aplikant radcowski (przedsiębiorca) upoważniony będzie do zakupu paliwa z upustem na każdej stacji firmowanej przez ORLEN.

Ponadto otrzyma inne rabaty na stacjach, będzie miał możliwość bezgotówkowego płacenia za przejazdy autostradami i parkowania w największych miastach w Polsce, będzie mógł skorzystać z szerokiego wachlarza korzyści dodatkowych jak: mFLOTA, Videotoling, ORLEN Charge, InterCars, Program lojalnościowy VITAY – to wszystko dzięki Programowi MIKROFLOTA.

Każda z izb okręgowych dysponuje unikalnym kodem, dzięki któremu można skorzystać z oferty dedykowanej członkom KIRP.

Przedstawiamy instrukcję skorzystania z oferty specjalnej Programu MIKROFLOTA:

Wariant I – Nowy Klient:

  1. Na stronie mikroflota.orlen.pl dokonaj rejestracji klikając w zakładkę Rejestracja.
  2. Zaloguje się na MIKROFLOTA.orlen.pl i wypełnij formularz z danymi firmy, w polu kod promocyjny wpisz swój kod rabatowy, który znajduje się na stronie www.e-kirp.pl w zakładce WARTO oraz w ekstranecie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
  3. Po uzupełnieniu formularza (wraz z liczbą zamówionych kart i/lub numerami rejestracyjnymi samochodów) kliknij „Weryfikuj zabezpieczenie i wyślij”.
  4. Po chwili otrzymasz komunikat czy weryfikacja uzyskała status pozytywny.
  5. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wygeneruj umowę.
  6. Odeślij do PKN ORLEN: podpisaną umowę w 2 egzemplarzach, dokumenty rejestrowe firmy: zaświadczenie o nadaniu numeru NIP, zaświadczenie REGON oraz aktualny wyciąg z CEIDG bądź KRS. Adres do wysyłki: PKN ORLEN S.A.: Dział Sprzedaży Kart Flotowych, Program MIKROFLOTA, PKN ORLEN S.A.; ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Wariant II- klient, który ma już zawartą umowę z PKN Orlen S.A. – (poprawa warunków handlowych):

  1. Zaloguj się na stronie flota.orlen.pl
  2. Wejdź w zakładkę Moja flota wybierze Akcje promocyjne.
  3. W polu kod promocyjny wpisz swój kod rabatowy, który znajduje się na stronie www.e-kirp.pl w zakładce WARTO oraz w ekstranecie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Kody promocyjne dostępne są na stronie www.e-kirp.pl w zakładce WARTO oraz w ekstranecie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są w ulotce i w załączniku pod tekstem.

* za używanie 1 karty MIKROFLOTA opłata miesięczna 3 PLN netto.
* za aktywację karty MIKROFLOTA jednorazowa opłata 10 PLN netto.

Załączniki do pobrania