Webinarium:„Sprawiedliwość naprawcza IV: Wyzwania związane z angażowaniem, przeprowadzaniem wywiadów i wspieraniem dzieci będących ofiarami / ocalałymi / świadkami wojny i terroru”

Zapraszamy serdecznie na czwartą odsłonę naszego cyklu webinariów poświęconych sprawiedliwości naprawczej, zatytułowaną: „Sprawiedliwość naprawcza IV: Wyzwania związane z angażowaniem, przeprowadzaniem wywiadów i wspieraniem dzieci będących ofiarami / ocalałymi / świadkami wojny i terroru”. Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia 2024 r. o godz. 19:00 CET.

Ta sesja, organizowana przez International Center for the Study, Prevention and Treatment of MultiGenerational Legacies of Trauma we współpracy z Projektem Sunflowers, skupi się na wyzwaniach związanych z angażowaniem dzieci doświadczających traumy wojennej i terroru. Celem jest wsparcie w procesie leczenia i ochrona zarówno dzieci, jak i profesjonalistów zaangażowanych w ich pomoc przed dalszą traumatyzacją.

Zalecamy uczestnikom zapoznanie się z materiałami z poprzednich trzech części serii webinariów, dostępnymi na stronie Project Sunflowers, aby w pełni zrozumieć kontekst i podejście do sprawiedliwości naprawczej:

Podczas webinarium będziemy mieli zaszczyt gościć ekspertów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem:

  • Mykoła Kuleba – obrońca praw dziecka, działacz humanitarny, współzałożyciel Sojuszu Ukraina Bez Sierot i Save Ukraine,
  • Orma Dotan – ekonomistka, menadżerka, specjalistka w dziedzinie zarządzania opieką zdrowotną, autyzmem i starością,
  • Dr Oksana Senatorova – ukraińska prawniczka, specjalistka w zakresie prawa humanitarnego i sprawiedliwości okresu przejściowego,
  • Dr Michelle Slone – profesor psychologii, specjalistka w dziedzinie traumy i reakcji potraumatycznych.

Webinarium będzie moderowane przez dr Yael Danieli, psychologa klinicznego, traumatologa, wiktymologa i psychohistoryka.

Zapewnione będzie tłumaczenie ukraińsko-angielskie, aby umożliwić jak najszerszemu gronu uczestników zrozumienie prezentowanych treści.

Zarejestruj się już dziś: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_UOYMCTjxRnWA3SxqU5_pMg

Zobacz także