Jubileusz Klubu Seniora w Olsztynie

Radcowie prawni emeryci mają w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie swój Klub, w którym spotykają się, wspólnie spędzają czas, wyjeżdżają na wycieczki i wakacje. Poprzez działalność tego Klubu radcowie emeryci utrzymują więź z samorządem radcowskim.
W dniu 29 stycznia 2016 roku w restauracji Malta-Cafe w Olsztynie, przy muzyce, smacznym poczęstunku odbyło się uroczyste spotkanie członków Klubu z okazji 5-lecia założenia Klubu. Goście – Dziekan Michał Korwek i Sekretarz Katarzyna Skrodzka-Sadowska przybyli, jak na urodziny przystało, z prezentami. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali piękne parasole z napisem Krajowej Izby Radców Prawnych.
Był też tort z napisem 5-lecie Klubu Seniora OIRP Olsztyn. Wszyscy uczestnicy tego jubileuszowego spotkania  mieli przypięte  kotyliony z logo naszego samorządu i również napisem 5 lat Klubu Seniora OIRP Olsztyn. Kotyliony zostały wykonane i nam sprezentowane przez Mecenasa Tomasza Koniecznego –  kierownika Filii Klubu Seniora w Ciechanowie. Było podsumowanie działalności Klubu za pięć lat i plany na dalsze lata. To był przyjemny wieczór w gronie przyjaciół, tym bardziej, że karnawał trwa.

Helena Oprzyńska-Pacewicz
Przewodnicząca Klubu Seniora

 

Zobacz także