Nabór wykładowców

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Krajowa Izba Radców Prawnych ogłasza nabór osób zainteresowanych prowadzeniem szkoleń w ramach doskonalenia zawodowego oraz zajęć dla aplikantów radcowskich.

Nasza Izba stale dąży do doskonalenia oferty kursów, priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości edukacji. Zależy nam na pozyskaniu wyjątkowych ekspertów, którzy mogą wnieść istotny wkład w rozwój zawodowy członków naszej organizacji.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety, która stanowi integralną część procesu zgłaszania się do prowadzenia zajęć e-learningowych dla radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej pod poniższym linkiem: https://www.webankieta.pl/ankieta/1140744/krajowa-izba-radcow-prawnych-wspolpraca-w-zakresie-prowadzenia-szkolen-dla-radcow-prawnych-i-aplikantow-radcowskich.html 

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i udział w tworzeniu profesjonalnej i rozwijającej się społeczności radcowskiej.

Dziękujemy za zgłoszenia.

Zobacz także

Inne inicjatywy

Tour de Konstytucja. Tour de Konstytucja, koncentruje się na edukacji młodzieży w zakresie społeczeństwa obywatelskiego, Konstytucji RP i Karty...

Opublikowano