Dane koordynatorów ds. edukacji prawnej

OIRPImię i nazwiskoAdres e-mail
BiałystokIzabella Praczukowska
Joanna Toczydłowska (w zastępstwie)
praczukowska@kirp.pl
BydgoszczWojciech Woźniakwozniak.w@kirp.pl
GdańskTomasz Wolny Dunstwolny-dunst@kirp.pl
KatowiceGrzegorz Chyckichycki@kirp.pl
KielceAnna Pacanowskapacanowska@kirp.pl
KoszalinMaja Michalikmichalik@kirp.pl
KrakówMałgorzata Grelewicz La Melagrelewicz-la.mela@kirp.pl
LublinMichał Czerwonkaczerwonka@kirp.pl
ŁódźAleksandra Grocholska-Jankowskagrocholska-jankowska@kirp.pl
OlsztynRobert Pożarskipozarski@kirp.pl
OpoleAgata Struzikstruzik@kirp.pl
PoznańAnna Stawickastawicka@kirp.pl
RzeszówAgnieszka Chrostowska-Bawołchrostowska-bawol@kirp.pl
ToruńDorota Sylwestrzaksylwestrzak@kirp.pl
WałbrzychMarta Marekmarek@kirp.pl
WarszawaPrzemysław Ligęzowskiligezowski@kirp.pl
WrocławMarta Kędziora-Dudekkedziora-dudek@kirp.pl
Zielona GóraKatarzyna Pyrzyńska-Czupryniakpyrzynska-czupryniak@kirp.pl

Panel dostępu online do informacji o kwalifikacji to: https://konkursakademia.pl/koordynator.php