IV Squashowe Mistrzostwa Śląska Prawników

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w: IV Squashowych Mistrzostwach Śląska Prawników pod patronatem  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 28 października 2017 r. w Centrum Sportowym  JASNA 31 w Gliwicach, przy ul. Jasnej 31, na trzech klimatyzowanych kortach, które będą udostępnione  biorącym udział w zawodach.

 

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

– open,

– kobiet.

Liczba uczestników jest ograniczona, a o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową.

Losowanie odbędzie się dnia 28.10.2017 r.

Koszt wpisowego:

kategoria open i kobiet – 90 zł

aplikanci -70 zł

Warunkiem udziału w turnieju jest uiszczenie wpisowego do dnia 20.10.2017 r. Szczegółowe reguły uczestnictwa i rozgrywek określa Regulamin Turnieju, dostępny podczas zawodów.

Turniej rozegrany zostanie w godzinach od 11.00 do 17.00, systemem pucharowym według zasad PFS. W przypadku przegrania meczu organizator zapewnia grę w systemie pucharowym „do  tyłu”. Mecze „do przodu”  będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy set do 11-tu punktów, przy wyniku  po 10, gra się do 2 punktów przewagi. Mecze w drabince „do tyłu” w zależności od ilości zawodników rozgrywane będą do dwóch wygranych setów bądź jeden set do 15 punktów i co najmniej  do 2 punktów  przewagi .

Mecze półfinałowe i finał rozgrywane będą do 3 wygranych setów. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek (ilości kategorii i innych zasad rozgrywania turnieju).

W cenie wpisowego każdy uczestnik turnieju  będzie miał dostęp na 1 godzinę do strefy wellness i  obiad.

Rejestracja uczestników od godziny 10.30 do 11, a następnie otwarcie turnieju i rozpoczęcie gier.

Organizator w trakcie trwania turnieju zaprasza na poczęstunek oraz do skorzystania z atrakcyjnego menu restauracji LUMINOSO.

Uroczyste wręczenie nagród i medali odbędzie po zakończeniu gier finałowych.

Po wręczeniu nagród i medali dla zwycięzców  wylosowana zostanie również nagroda główna wśród wszystkich uczestników turnieju ( w tym uczestników turnieju koszykówki rozgrywanego w tym samym czasie).

Wszystkich prawników zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 20 października 2017 r. na poniższy adres mailowy wraz z podaniem kategorii, telefonu kontaktowego i adresu  mailowego, daty urodzenia, numeru licencji  oraz wykonywanego zawodu prawniczego (ewentualnie danych o rankingu w PFS). Turniej zostanie zgłoszony jak kategoria C  w PFS. Koszty związane z udziałem w turnieju PFS pokrywa organizator turnieju. Osoby nie mające licencji w ramach wpisowego zostaną zgłoszone do PFS w celu jej uzyskania.

recepcja@jasna31.pl

Wpłaty wpisowego można dokonać bezpośrednio rachunek bankowy organizatora JASNA 31:

41 1160 2202 0000 0002 6857 4539

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „turniej squashowy prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższy adres:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl;

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie OIRP w Katowicach w zakładce „Dla Radców – po godzinach” i fb – OIRP w Katowicach.

Wszystkich sympatyków squasha zapraszamy do udziału w turnieju. Mile widziani są również kibice oraz rodziny uczestników turnieju, które na tym obiekcie na pewno nie będą się nudzić.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej Centrum Sportowego JASNA 31  i spędzenia czasu w aktywny sposób.

 

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

Zobacz także