Konferencja nt. prawnych aspektów procesu leczniczego

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Komisję Praw Człowieka Krajowej Rady Radców Prawnych pt. „Prawne aspekty procesu leczniczego”, która odbędzie się w czwartek 14 listopada br. w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (ul. Żytnia 15 lok. 16).

Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie konferencją. Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na wydarzenie został już wyczerpany. W przypadku zwolnienia się miejsc, zostaną one udostępnione po 11 listopada, tzn. bezpośrednio przed konferencją 14.11.2019 r. Prosimy wówczas o kontakt z organizatorem pod adresem e-mail: komisjazagraniczna@kirp.pl

To trzecia konferencja organizowana przez Komisję Praw Człowieka KRRP. W 2017 r. rozmawiano na temat prawa do swobody wypowiedzi – z relacją z tego wydarzenia można zapoznać się tutaj, a zeszłoroczne wydarzenie poświęcone było prawom kobiet – materiały z tego wydarzenia dostępne są pod tym linkiem. W tym roku tematem przewodnim będą prawne aspekty procesu leczniczego obejmującego m.in. prawa pacjentów i lekarzy. To temat niezmiernie ważny i aktualny.

Szczegółowy program przedstawiamy w załączeniu. Informujemy, że radczynie i radcowie prawni otrzymają 5 punktów szkoleniowych z tytułu uczestnictwa w konferencji.

 

 

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także