Konferencja „Właściwa komunikacja w branży prawnej jako warunek sukcesu – klient-zespół-instytucje” – 29 marca

Komisja Wspierania Rozwoju Zawodowego Krajowej Rady Radców Prawnych zaprasza do udziału w konferencji „Właściwa komunikacja w branży prawnej jako warunek sukcesu – klient-zespół-instytucje”. Konferencja odbędzie się 29 marca br. w godz. 11.00-13.30 w formule hybrydowej: stacjonarnie w siedzibie KIRP (ul. Powązkowska 15, Warszawa) oraz online.

Usługi prawnicze dotyczą prawie każdej dziedziny aktywności człowieka. Niezależnie od specjalizacji i formy wykonywanego zawodu, aby wyróżnić się na tle konkurencji, radcy prawni potrzebują umiejętności pozwalających im na skuteczne informowanie o swoich usługach. Efektywnej komunikacji ze strony radców prawnych oczekuje także ich otoczenie – obecni lub potencjalni klienci, współpracownicy, sądy, organy administracji oraz partnerzy instytucjonalni.

Jak to osiągnąć? Porozmawiamy o tym w środę 29 marca br., w trakcie konferencji „Właściwa komunikacja w branży prawnej jako warunek sukcesu – klient-zespół-instytucje”. Poruszymy na niej takie zagadnienia, jak:

  • Legal design – perspektywa radcy prawnego
  • Social media prawnika – jak budować przewagę konkurencyjną
  • O języku w komunikacji – klient-zespół-instytucje

Te wszystkie kwestie przedstawią zaproszeni radcowie prawni, eksperci innowacji oraz LegalTech:

  • r. pr. Rafał Lorent, OIRP w Warszawie
  • r. pr. Maria Kobryń, OIRP w Warszawie
  • r. pr. Tomasz Palak, OIRP w Gdańsku

Za udział w konferencji radcowie prawni otrzymają 5 punktów szkoleniowych. Szczegóły dotyczące zapisów na konferencję już wkrótce!

Zobacz także