Legal Alert – nowoczesna i skuteczna komunikacja radcy z klientami

W związku ze współpracą Krajowej Rady Radców Prawnych z Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. na podstawie porozumienia z 8 lutego 2022 r. informujemy o nowym rozwiązaniu przygotowanym przez naszego partnera, ułatwiającym pracę radców prawnych i kancelarii. Program Legal Alert to jedyne na rynku narzędzie, które umożliwia szybkie informowanie klientów kancelarii o zmianach legislacyjnych z ponad 20 dziedzin prawa.

Legal Alert to łatwa w obsłudze platforma do tworzenia, edycji i regularnej wysyłki gotowych newsów przygotowanych przez ekspertów Wolters Kluwer Polska, praktyków z wieloletnim doświadczeniem i specjalistów w swoich dziedzinach oraz informacji z serwisu prawo.pl. To komunikaty dopasowane do specyfiki kancelarii i potrzeb klientów, spójne z identyfikacją wizualną firmy.

Legal Alert wpisuje się w efektywne zarządzanie biznesem prawnym poprzez racjonalizację zasobów i wykorzystywanie w codziennej pracy narzędzi legaltechowych.

Krajowa Rada Radców Prawnych na podstawie porozumienia z 8 lutego 2022 r. rozszerzyła współpracę z Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. Dzięki temu radcowie prawni z 1- lub 2-osobowych kancelarii mogą skorzystać także ze specjalnej oferty na zakup programu LEX z rabatem w wysokości nawet 15%.

Zapraszamy do zamówienia prezentacji programu na stronie www.LEX.pl/legalalert oraz zachęcamy ponownie do zapoznania się ze specjalną ofertą na zakup programu LEX z rabatem zagwarantowanym dzięki porozumieniu Krajowej Izby Radców Prawnych z Wolters Kluwer Polska. Informacje o ofercie dostępne są TUTAJ .

 

Zobacz także