Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Lepiej liczyć, więcej zarabiać. Jak podnieść efektywność finansową kancelarii? – webinarium 30.11.2021 r.

Lepiej liczyć, więcej zarabiać. Jak podnieść efektywność finansową kancelarii? – webinarium 30.11.2021 r.

Krajowa Izba Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer zapraszają na bezpłatne webinarium poświęcone analizie rentowności kancelarii. Spotkanie rozpocznie się 30 listopada br. o godzinie 15.00. W programie m.in. odpowiedzi na pytania: jak analizować opłacalność współpracy z klientami, jak wyceniać zlecenia i zapanować nad czasem ich realizacji oraz jak prognozować i śledzić w czasie rzeczywistym sytuację finansową kancelarii.

Podczas spotkania omówione zostaną także poniższe zagadnienia:

  • Wskaźniki rentowności – Jak je liczyć? Jak interpretować i wykorzystać do poprawy efektywności?
  • Analiza opłacalności współpracy z Klientami.
  • Jak wyceniać zlecenia i panować nad czasem ich realizacji?
  • Finanse pod kontrolą – jak planować i realizować prognozy finansowe.
  • Jak zbudować skuteczny system analityczny kancelarii. Od Excela do Business Intelligence.

Prelegentami webinarium będą:

r.pr. Hubert Sommerrey – Partner Zarządzający w kancelarii Sommerrey & Parnters, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, który podzieli się swoimi doświadczeniami w optymalizacji efektywności i finansów kancelarii. Dzięki połączeniu wiedzy z dziedziny obsługi prawnej klientów korporacyjnych, rachunkowości zarządczej oraz znajomości nowych technologii, wdraża on nowoczesne systemy zarządzania podnoszące efektywność organizacji.

Marcin Zręda – Dyrektor Strategiczny Rynku Usług Prawnych i Przedsiębiorstw Wolters Kluwer. Członek jury LegalTechDay. Autor wielu opinii i członek wielu dyskusji na temat rozwoju technologii prawnej.

Więcej informacji oraz zapisy