Program Centrum Prawa Amerykańskiego i bonusy dla radców prawnych

Zapraszamy do udziału w rocznym programie Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na rok akademicki 2019/20. Ostatnia tura rekrutacji na ten rok akademicki odbędzie się w dniach 23–6 października 2019.

Centrum Prawa Amerykańskiego od 21 lat prowadzi ceniony przez prawników program w zakresie prawa amerykańskiego, który obejmuje 180 godzin interaktywnych wykładów. Program jest przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych. Wszystkie wykłady prowadzone są w języku angielskim przez profesorów z renomowanych amerykańskich uczelni – Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law. Program na rok akademicki 2019/20 obejmuje tematykę: Introduction to American Law, Contracts, Constitutional Law, Business Associations, ADR, Commercial Transactions, Environmental Law, Legal Writing, Criminal Procedure.

W tym roku przewidziana jest zniżka w wysokości 30% dla aplikantów i 15% dla radców prawnych. Prosimy o przesyłanie formularza znajdującego się na stronie CPA i dodatkowych dokumentów do 6 października na adres: cpa@wpia.uw.edu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.cpa.uw.edu.pl  oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego 22 552 59 20.  Pierwszy wykład odbędzie się już 14 października.

Zobacz także