Seminarium CiviLAW na temat prawa upadłościowego – 29 marca

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium w ramach cyklu CiviLAW, organizowanym przez Fundację Prawników Europejskich. Wydarzenie jest poświęcone prawu upadłościowemu w Unii Europejskiej i stanowić będzie doskonałą okazję nie tylko do pogłębienia swojej wiedzy, ale także do poznania przedstawicieli zawodów prawniczych z całej Europy. Seminarium odbędzie się 29 marca w Warszawie. 

Aby wziąć w nim udział, należy zapisać się poprzez wypełnienie ankiety https://www.webankieta.pl/ankieta/870781/seminarium-civilaw-29032023-warszawa.html. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. W razie pytań zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: komisjazagraniczna@kirp.pl
Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w spotkaniu jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Głównym tematem seminarium będzie szkolenie prawników dotyczące prawa upadłościowego w UE. Seminarium jest kolejnym z cyklu wydarzeń w ramach CiviLAW (https://elf-fae.eu/civilaw/), organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej.

Seminarium w projekcie CiviLAW odbędzie się 29 marca w Warszawie w kompleksie VizjaPark przy ulicy Okopowej 59. Program zostanie opublikowany wkrótce.

Zobacz także