UWAGA: dodatkowe miejsca na szkolenie dla radców prawnych w Luksemburgu

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Komisja Zagraniczna Krajowej Rady Radców Prawnych informuje, że uzyskano dodatkowe 7 miejsc dla radców prawnych na szkolenie: „Występowanie profesjonalnych pełnomocników przed Sądami Unii Europejskiej”, które odbędzie się w dniach 26 – 27 kwietnia 2017 r. w Trewirze i w Luksemburgu. Szkolenie odbywa się w języku angielskim. Do pobrania program szkolenia w pliku pdf.

Organizatorem szkolenia jest Akademia Prawa Europejskiego (ERA) we współpracy z Krajową Radą Radców Prawnych oraz Fundacją Prawników Europejskich.
Organizator zapewnia dwa noclegi w Trewirze 25/26.04 oraz 26/27.04 oraz transfery między Trewirem i Luksemburgiem. Zwraca także koszt dojazdu/dolotu do Luksemburga w wysokości do 400 euro (bilety/przejazdy uczestnicy kupują we własnym zakresie).
Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
1. Imię i nazwisko
2. Numer wpisu
3. Telefon kontaktowy i adres poczty elektronicznej
4. Deklarację znajomości języka angielskiego na poziomie C1/C2
5. Zobowiązanie do opracowania materiałów szkoleniowych w języku polskim i ich nieodpłatne przekazanie na rzecz Komisji Zagranicznej KRRP w terminie 30 dni od zakończenia szkolenia, z prawem do ich dalszego wykorzystania przez samorząd radców prawnych, a także zobowiązanie do przekazania uzyskanej wiedzy (w formie uzgodnionej z macierzystą Okręgową Izbą Radców Prawnych) radcom prawnym swojej Izby.
Decyduje kolejność zgłoszeń oraz podanie wszystkich wymaganych informacji.

 

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także