UWAGA: dodatkowe miejsca na szkolenie dla radców prawnych w Luksemburgu (aktualizacja)

Z uwagi na fakt, że liczba zgłoszeń kilkukrotnie przewyższyła liczbę miejsc (5), zamykamy przyjmowanie zgłoszeń. Lista przyjętych zostanie opublikowana do końca dnia (1 lutego br.)

 

Komisja Zagraniczna Krajowej Rady Radców Prawnych informuje, że uzyskano dodatkowe 5 miejsc dla radców prawnych na szkolenie: „Występowanie profesjonalnych pełnomocników przed Sądami Unii Europejskiej”, które odbędzie się w dniach 15 – 16 lutego 2017 r. w Trewirze i w Luksemburgu. Szkolenie odbywa się w języku angielskim. Do pobrania program szkolenia w pliku pdf.

Organizatorem szkolenia jest Akademia Prawa Europejskiego (ERA) we współpracy z Krajową Radą Radców Prawnych oraz Fundacją Prawników Europejskich.

Organizator zapewnia dwa noclegi w Trewirze 14/15.02 oraz 15/16.02 oraz transfery między Trewirem i Luksemburgiem. Zwraca także koszt dojazdu/dolotu do Luksemburga w wysokości do 400 euro (bilety/przejazdy uczestnicy kupują we własnym zakresie)

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
1. Imię i nazwisko
2. Numer wpisu
3. telefon kontaktowy i adres poczty elektronicznej
4. Deklarację znajomości języka angielskiego na poziomie C1/C2
5. Zobowiązanie do opracowania materiałów szkoleniowych w języku polskim i ich nieodpłatne przekazanie na rzecz Komisji Zagranicznej KRRP w terminie 30 dni od zakończenia szkolenia, z prawem do ich dalszego wykorzystania przez samorząd radców prawnych, a także zobowiązanie do przekazania uzyskanej wiedzy (w formie uzgodnionej z macierzystą Okręgową Izbą Radców Prawnych) radcom prawnym swojej Izby.

 

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także