XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów (Krynica-Zdrój 3-6 marca 2016 r.)

Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Przewodniczącego Komisji mec. Michała Korwek ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 3 – 6 marca 2016 r. w Krynicy Zdroju.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP mec. Dariusz Sałajewski.

Uczestnicy w pierwszej kolejności zostaną zakwaterowani w Hotelu „Pegaz” (ul. Czarny Potok 28), a pozostali w Karczmie Regionalnej „Gościniec” (ul. Czarny Potok 26A). Dla osób startujących w zawodach umożliwiamy zakwaterowanie w Hotelu „Jaworzyna” (ul. Czarny Potok 75) położonego tuż przy Kolejce gondolowej na Jaworzynę Krynicką (w hotelu tym nie przewidujemy zakwaterowania dzieci, ani żadnej oficjalnej imprezy wieczornej).

HOTEL PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.
KARCZMA REGIONALNA w Krynicy Zdroju to obiekt położony 800 m od Kolejki Gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Obiekt dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, telefon, dostępem do bezprzewodowego Internetu, kącikiem zabaw dla dzieci, sauną, jacuzzi.
HOTEL JAWORZYNA *** to nowoczesny, komfortowy obiekt położony u podnóża najwyższego szczytu wschodniej części Beskidu Sądeckiego – Jaworzyny Krynickiej (1114m n.p.m.) w malowniczym otoczeniu lasów i potoków górskich. Hotel jest doskonale wkomponowany w otoczenie i stanowi integralną część dolnej stacji kolei gondolowej. Takie usytuowanie jest idealnym rozwiązaniem dla turystów – zimą dla miłośników białego szaleństwa.
Osoby zakwaterowane w hotelu Jaworzyna i w Karczmie Regionalnej mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz.
Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne trening jak i zawody zostaną rozegrane na Jaworzynie Krynickiej na trasie II ewentualnie na trasie IIa. W przypadku zgłoszenia się osób chętnych – przewiduje się zorganizowanie za odrębną odpłatnością nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zastrzegają możliwość odwołania treningu jak i zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie zastępczy plan pobytu.
Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu:
610 zł. – hotel „Pegaz” i hotel „Jaworzyna” (w zależności od wolnych miejsc w hotelu) 510 zł. – Karczma Regionalna, zaś dla osób spoza samorządu 850 zł.
W przypadku braku wolnych miejsc w Hotelu Jaworzyna, czy też Hotelu Pegaz lub Karczmie Regionalnej, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych trzech obiektów, gdzie będą wolne miejsca za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością.
Opłatę za udział należy uiścić do 15 lutego 2016 r. na konto wskazane w formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie dowód wpłaty wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać do Pani Joanny Sito w KRRP.
W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:
• zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
• 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
• 2 kolacje z oprawą muzyczną,
• opiekę GOPRu w dniu treningu i zawodów,
• poczęstunek na stoku w dniu treningu i zawodów,
• opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
• udział w zawodach sportowych.

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty.
Formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty poniżej.
W imieniu Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.
Przewodniczący
Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP
Michał Korwek

R E G U L A M I N Krynica 2016

Program Mistrzostw

Karta zgłoszenia: radca/aplikant

Karta zgłoszenia: osoba spoza samorządu


 

Oferta nauki jazdy na nartach

Zobacz także