XXIII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników w Chorzowie

Katowice, dnia 24.04.2019 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mamy przyjemność zaprosić prawników  wszystkich profesji i studentów prawa do wzięcia udziału w:

XXIII Tenisowych Mistrzostwach Polski Prawników

 

Mistrzostwa odbędą się w dniach od 24-26 maja 2019 r. na malowniczo położonych Kortach Tenisowych „Sport Park Budowlani” w Parku Śląskim w Chorzowie na ośmiu kortach ziemnych.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

– panowie:  open, 35+, 45+, 55+, 65+, gra podwójna, pocieszenia

– panie: open, 35+, gra podwójna,

– gra mieszana,

– goście,

– studenci prawa.

Liczba zawodników jest nieograniczona.

Z okazji kolejnej edycji Tenisowych Mistrzostw Polski Prawników organizatorzy serdecznie zapraszają tenisistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibiców do udziału w dwóch imprezach towarzyszących, tj. w piątek i sobotę. W sobotę zapraszamy na uroczystą kolację w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W trakcie wieczoru zaplanowanych zostało wiele  atrakcji, w tym także tradycyjne już losowanie nagród.

Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych, a w tym roku po raz pierwszy studentów prawa, zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 17 maja 2019 r. do godz.18.00 na  poniższy adres mailowy w formie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem uiszczenia wpisowego:

informator@oirp.katowice.pl

Losowanie odbędzie się 23.05.2019 r. Koszt wpisowego: 250,00 zł, a dla aplikantów i studentów prawa – 180 zł.

Wpłaty wpisowego można dokonać na rachunek bankowy naszego partnera imprezy:

Sporthalls s.c. M.Adamczak R.Słaba,
ul. Komuny Paryskiej 57/15, 50-452 Wrocław
Rachunek PKO BP: BPKOPLPW   PL 12 1020 4926 0000 1102 0176 4729

Zarówno w zgłoszeniu, jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „XXIII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw zostaną zamieszczone na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w zakładce „Dla Radców – po godzinach” i profilu facebookowym – OIRP w Katowicach.

Wszystkich tenisistów-prawników oraz studentów prawa zachęcamy do udziału w Turnieju, a entuzjastów tej szlachetnej dyscypliny do udziału w charakterze kibiców  i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a wieczorami do wspólnej zabawy podczas zaplanowanych imprez towarzyszących.

Organizatorzy gwarantują piękną pogodę, wysoki poziom rozgrywek, dobrą zabawę i integrację zawodową, a także ciekawych sponsorów i nagrody.

Jednocześnie informujemy, że gry rozpoczynają się od piątku od godziny 9.00, dlatego wszelkie prośby, co do terminu gier w tym dniu prosimy sygnalizować w formularzach zgłoszeniowych do turnieju.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także