Zajęcia specjalizacyjne dla aplikantów radcowskich w ramach cyklu Prawo Nowych Technologii

17 kwietnia 2023 r. w godzinach 16.00 – 19.00 odbędą się ostatnie już otwarte warsztaty w ramach cyklu Prawo Nowych Technologii – „Prawo Internetu oraz mediów elektronicznych – wybrane zagadnienia”.

Zajęcia specjalizacyjne poprowadzi Agnieszka Wachowska – radca prawny, partner w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Specjalizuje się w problematyce prawnej nowych technologii, prawa autorskiego i cyberbezpieczeństwa. Wykładowczyni z zakresu prawa IT, prawa nowych technologii oraz umów IT na studiach podyplomowych Polskiej Akademii Nauk, a także na aplikacji radcowskiej w OIRP w Warszawie.

Jej gośćmi będą wybitni prawnicy i praktycy:

– Tomasz Grzegory – Legal Director w Google, który przedstawi wyzwania związane z regulacją prawa internetu oczami BigTech,
– dr Damian Flisak – Head of Public Affairs in RASP, który przedstawi wyzwania związane z regulacją prawa internetu oczami dostawców treści.

Na zajęcia można się zarejestrować za pośrednictwem platformy e-KIRP.

Zapisy dostępne są w kategorii „Dla aplikantów” w kursie „Zajęcia specjalizacyjne dla aplikantów” w sekcji „Prawo nowych technologii”.

Zobacz także