Zaproszenie na IX Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie – Lublin 2023 r.

W dniach 17-19 listopada 2023 r. w Lublinie na terenie nowoczesnej hali z kortami tenisowymi Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1K odbędzie się IX Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie o puchar Dziekana Rady OIRP w Lublinie i Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.

Organizatorem turnieju jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 4 korty tenisowe z nawierzchnią typu „sztuczna trawa”. Turniej jest przeznaczony dla tenisistów reprezentujących zawody stricte prawnicze, a także studentów prawa lubelskich uczelni. W tym roku, biorąc pod uwagę zainteresowanie turniejem gramy singla w kategoriach: kobiety Open, kobiety +50, mężczyźni „PRO”, mężczyźni Open, mężczyźni +45-60, mężczyźni +60 oraz debla w kategoriach: kobiety Open, mężczyźni +80 (suma wieku), możliwy jest podział na inne kategorie w zależności od zgłoszeń. Turniejowi będą towarzyszyły imprezy integracyjne. W trakcie turnieju uczestnicy mają zagwarantowane obiady, a także wodę i napoje izotoniczne.

W załączeniu znajdują się dokumenty, z którymi startujący powinni się zapoznać oraz karta zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać mailem  wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres:  komisjasportu@oirp.lublin.pl. Szczegółowe informacje zawarte są w komunikacie turniejowym, m.in.: dotyczą one możliwości skorzystania z noclegów we wskazanych lokalizacjach po z góry wynegocjowanych, niższych cenach.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 listopada 2023 r. (poniedziałek). W sytuacjach losowych możliwe jest późniejsze zgłoszenie.

Komisja ds. Sportu OIRP w Lublinie serdecznie zaprasza zawodniczki i zawodników do udziału w zawodach, a kibiców do gorącego kibicowania.

Załączniki do pobrania

Zobacz także