Zaproszenie na minispotkanie online 27.08.2020 r. z prof. Brianem Phillipsem nt. prawa własności broni w USA

Komisja Zagraniczna Krajowej Rady Radców Prawnych ma przyjemność zaprosić na spotkanie online z doktorem Brianem Phillipsem, profesorem socjologii na Uniwersytecie Stanowym Grand Valley w USA. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim i będzie okazją, aby pogłębić wiedzę w języku obcym na wskazany niżej temat podczas wirtualnego miniwydarzenia organizowanego w ramach „Letniego międzynarodowego spotkania radców prawnych”.

W czwartek 27 sierpnia o godz. 16.00 prof. Brian Phillips przedstawi prezentację pt. „Prawo własności broni w USA” (ang. Firearms Ownership in the United States), podczas której omówione zostaną różne aspekty prawne związane z prawem do posiadania broni.

Profesor Brian Phillips jest ekspertem z zakresu socjologii, ekonomii politycznej (doktorat) i kryminologii (20-letnie doświadczenie jako wykładowca akademicki). W 2018 roku wykładał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w związku z przyznanym prestiżowym Stypendium Programu Fulbrighta.

Data: czwartek 27 sierpnia 2020 r., godz. 16.00–17.00
Język spotkania: angielski

Spotkanie odbędzie się poprzez platformę Zoom, link: https://us02web.zoom.us/j/82535835419
Rejestracja na wydarzenie nie jest wymagana.

Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych osób, w szczególności radczyń i radców prawnych, a także aplikantek i aplikantów radcowskich.
Serdecznie zapraszamy!

Załączniki do pobrania

Zobacz także