1% dla Fundacji Radców Prawnych SUBSIDIO VENIRE

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” to, jak podkreślają radcy prawni, którzy skorzystali z jej pomocy, rzeczywista pomoc i nadzieja dla Tych najbardziej potrzebujących. To wyraz solidarności i rzeczywistych więzi łączących wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich tworzących samorząd radców prawnych, to także powód do dumy, że mimo wyzwań współczesnego świata i swoistej gonitwy za sukcesem, stać nas na humanitarne gesty i ludzką wzajemną życzliwość.

Dlatego tak ważne abyście wiedzieli, że Fundacja Radców Prawnych Subsidio Venire jest dla Was i pomaga – mówi Prezes Fundacji r. pr. Bartłomiej Tkacz – nie tak dawno pomogliśmy jednemu z naszych kolegów, który po nieszczęśliwym wypadku, potrzebował kosztownej i szybkiej rehabilitacji, aby mógł z powrotem zacząć samodzielnie działać i żyć.  W takich właśnie przypadkach działamy – szybko i celnie. Ta pomoc jest potrzebna. Ta pomoc jest nasza. Ta pomoc jest szybka.

I co najważniejsze, podkreśla Prezes Fundacji,  podbudowuje osoby do których dociera, przekonując, że nie są sami ze swoimi problemami, że członkowie samorządu radcowskiego są z nimi dzieląc się tym, czym mogą.

Mecenas Tkacz podkreśla, że aby móc nadal efektywnie pomagać Fundacja potrzebuje pomocy radców prawnych i aplikantów. Dlatego prosimy o uprzejme rozważanie – mówi Prezes Fundacji Subsidio Venire – wsparcia poprzez przekazywanie 1% dla Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire ( KRS 0000326684 ) przy tegorocznym rozliczaniu się z fiskusem za poprzedni rok.

Dziękuję w imieniu wszystkich którym pomogliśmy i pomożemy – Dobrego roku – kończy swój apel r.pr. Bartłomiej Tkacz, Prezes Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire.

Zobacz także