Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / 8 najciekawszych stron kancelarii prawnych w 2017 roku

8 najciekawszych stron kancelarii prawnych w 2017 roku

Od kilku lat śledzę strony internetowe kancelarii prawnych na Zachodzie, wyszujkując te, które mogą służyć za inspirację i wzór dla polskich kancelarii prawnych. Kryteria wyboru zawsze są podobne: to strony zaprojektowane zgodnie z „best practises” w branży,  optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Dziś prezentuję Państwu kilka stron, które zwróciły moją uwagę w 2017 roku:

Roulston Urquhart Criminal Defence

link: https://calgarydefence.com/

Ta strona internetowa butikowej kancelarii Roulston Urquhart Criminal Defence, zajmującą się sprawami kryminalnymi. Zwróciła uwagę dzięki przemyślanej stronie głównej i ciekawym biogramom prawników. Dodatkowy plus za sprotokół https, który szyfruje komunikację pomiędzy odbiorcą a stroną www. 

Yeti Law

link: https://yetilaw.com/

Za plus należy uznać odważną czcionkę strony www oraz ciekawą historię przedstaiwoną w opisach. Tutaj nakierowanie na klienta w opowiedzianej historii wydaje się bardzo naturalne. 

Birken Law

link: https://birkenlaw.com/

Jedna z najlepszych stron prawnika indywidualnego, adwokatki z Minneapolis. Odważna grafika, odważny przekaz,nowoczesne logo, pisanie w pierwszej osobie. Bardzo dobra strona, warta naśladowania. I do tego certyfikat ssl dla zapewnienia bezpieczeństwa komunikacji. A na dokładkę bardzo regularnie pisany blog. 

Bick Law LLP

http://www.bicklawllp.com/

Odważna kolorystyka strony, ciekawie przemyslane zdjęcia na stronie głównej kancelarii zajmującej się sprawami związanymi z ochroną środowiska.  

Mulligan Breit, LLC

http://mulliganbreit.com/

Cikawie zaarażnowana strona główna, przemyślane cover video otwerające stronę, pokazująe prestiż i elitarność. 

Podoba nam się gustowne filmy na stronie głównej w Denver, CO, na stronie kancelarii adwokackiej, które podkreślają prawników firmy, nie rozpraszając ich.

Bhatt Law Group

https://www.bhattlawgroup.com/

Dobrze dobrane kolory strony głównej oraz pokazanie atutu w postaci obsługi w języku hindi oraz gujarati. A czy w Twojej kancelarii jest atut, który wyróżni kancelarię wśród setki innych?

Odegard Law

http://www.jennyodegard.com/

Odważna strona www, gdzie nie ma praiwe żadnych ilustracji. To pomysł oryginalny i przez to ciekawy. Strona www jest minimalistyczna, bez rozbudowanego menu. Jedna strona – wszystkie informacje. Ciekawe.

Kancelaria Kain & Scott

http://kainscott.com/

Świetna animacja na stronie głównej, którą każdy z odwiedzających widzi na początku. Dodatkowo darmowe e-booki do ściągnięcia. Jestem na TAK.