KIRP i Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” zapraszają radców prawnych na szkolenie w Zakopanem, 27-30 października

Krajowa Izba Radców Prawnych i Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” zapraszają radców prawnych na szkolenie w Zakopanem. Wykładowcami będą sędzia Grzegorz Karaś oraz prof. nadzw. dr hab. n. hum. Anita Frankowiak.

Tematy październikowego szkolenia to:

– Wpływ ustawy z dnia 2 grudnia 2021 r. o zmianie KC, KPC oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2021 poz. 2459) na bieg przedawnienia roszczeń pieniężnych, ochronę osób wyzyskiwanych i odpowiedzialność za należności czynszowe – sędzia Grzegorz Karaś.

– Postępowania odrębne – po zmianach w KPC – sędzia Grzegorz Karaś.

– Postępowanie dowodowe – problemy praktyczne – sędzia Grzegorz Karaś.

– Omówienie rządowego projektu zmian w KPC (UD156) – nowe instytucje procesowe – sędzia Grzegorz Karaś.

– Coaching antystresowy, czyli jak zapobiegać niechęci do obowiązków zawodowych – prof. nadzw. dr hab. n. hum. Anita Frankowiak.

– Asertywność i poczucie własnej wartości. Skąd mamy je mieć? – prof. nadzw. dr hab. n. hum. Anita Frankowiak.

Szkolenie przeznaczone jest dla wyłącznie dla radców prawnych. Obejmuje 20 godzin szkoleniowych i daje 40 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Szkolenie odbędzie się w hotelu Mercure Kasprowy przy ul. Szymaszkowej.

Koszt uczestnictwa wynosi 1340 zł i obejmuje udział w szkoleniu oraz zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych i wyżywienie od kolacji w dniu 27 października 2022 r. do śniadania w dniu 30 października 2022 r.

Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy dokonywać na stronie: https://bit.ly/3L3Q053

Zobacz także