Konferencja na temat Biznesu i Praw Człowieka oraz Ochrony Środowiska – 10 listopada 2023 r. – Tbilisi

AEA-EAL wraz z Gruzińską Izbą Adwokacką zapraszają do udziału w Konferencji na temat Biznesu i Praw Człowieka oraz Ochrony Środowiska, która odbędzie się 10 listopada 2023 roku w Tbilisi w Gruzji.

Celem Konferencji jest zgromadzenie prawników i praktyków prawa z różnych krajów w celu rozwijania wiedzy, wymiany doświadczeń i budowania sieci kontaktów.

Konferencja organizowana jest przy wsparciu UN Global Compact Network Georgia, UN OHCHR, Rady Europy i USAID. Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji znajdują się w załączonej broszurze oraz na stronie internetowej: https://gba.ge/en/Conference-2023

Informujemy, że na stronie konferencji dostępne są różne możliwości podróży m.in. tanie loty do Kutaisi (miasta bardzo historycznego) oraz stamtąd autobus do Tbilisi. Gruzińscy koledzy z Kutaisi oferują pomoc tym, którzy chcieliby wybrać tę trasę. Dostępne są także niedrogie zakwaterowanie w małych hotelach/pensjonatach prowadzonych przez rodzinę; Oprócz korzyści finansowych, takie hotele pozwalają być bliżej miejscowej ludności, lepiej zrozumieć jej kulturę, zwyczaje itp.

Na tej konferencji spotkacie Państwo nie tylko gruzińskich prawników, ale także kolegów z różnych krajów, w tym z Azji Środkowej.

Rejestracja dostępna jest pod adresem:

https://gba.ge/en/Conference-2023/Registration

https://aea-eal.eu/2023/10/19/registration-open-international-conference-on-business-and-human-rights-tbilisi-georgia-november-10-2023/

Zobacz także