Konferencja naukowa na temat ustalania zadośćuczynienia w polskim systemie prawnym

Krajowa Rada Radców Prawnych zaprasza 18 października 2016 r. o godz. 10:00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie przy ul. Stokłosy 3 na konferencję naukową na temat ustalania zadośćuczynienia w polskim systemie prawnym na rzecz poszkodowanych, którzy ulegli wypadkom komunikacyjnym oraz na rzecz najbliższych członków rodziny poszkodowanego, który zmarł na skutek wypadku.

W czasie konferencji referaty wygłoszą najwybitniejsi znawcy przedmiotu, do których należą między innymi Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej II kadencji, członek Trybunału Stanu, autor ponad 200 publikacji naukowych i popularyzatorskich z dziedziny prawa cywilnego – dr Józef Zych, dr Maciej Zieliński – Przedstawiciel Sądu Najwyższego oraz Prezes Zarządu Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – Mariusz Wichtowski. Konferencja naukowa organizowana jest przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula, Ogólnopolską Izbę Pośredników i Przedstawicieli Firm Odszkodowawczych z siedzibą w Legnicy oraz Uczelnię Łazarskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne, w tym książkę dr Józefa Zycha pt. „Rozbieżności w ustalaniu zadośćuczynienia”.

Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zainteresowani radcowie prawni zgłaszali swój udział do dnia 30 września 2016 r. na adres e-mail: d.cakar@vistula.edu.pl

Zobacz także