Konkurs „Daj się znaleźć z szukajradcy.pl” – termin zgłoszeń przedłużony do 21 czerwca 2022 roku

Krajowa Izba Radców Prawnych informuje, że termin na przesyłanie zgłoszeń w Konkursie „Daj się znaleźć  z szukajradcy.pl” przedłużony został do 21 czerwca 2022 roku. Zmianie uległ również termin wyboru laureatów. Losowanie zostanie przeprowadzone 22 czerwca 2022 roku.

Wobec powyższego przypominamy zasady udziału w Konkursie „Daj się znaleźć z szukajradcy.pl”, w tym informację o wyjątkowych nagrodach dla laureatów.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba wpisana na listę radców prawnych i wykonująca zawód radcy prawnego, która na dzień zakończenia konkursu będzie mieć opublikowaną wizytówkę w wyszukiwarce Krajowej Izby Radców Prawnych szukajradcy.pl.

Nagrodami w konkursie są vouchery o wartości 1250 zł brutto każdy voucher z przeznaczeniem na zakup publikacji książkowych wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dostępnych w księgarni internetowej www.profinfo.pl.

Konkurs rozpoczął się 11 maja 2022 roku i kończy się 21 czerwca 2022 roku.

Wszystkie zgłoszenia wezmą udział w konkursie. Spośród dokonanych zgłoszeń organizator wybierze drogą losowania zgłoszenia dziecięciu Uczestników, którzy otrzymają nagrodę. Losowanie odbędzie się 22 czerwca 2022 roku.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

W przypadku pytań w sprawie konkursu zapraszamy do kontaktu mailowego na adres kirp@kirp.pl.

W załączeniu regulamin konkursu.

Załączniki do pobrania

Zobacz także