KRRP patronem programu mentoringowego dla prawników Leading Lawyer

Krajowa Rada Radców Prawnych została patronem programu mentoringowego dla prawników Leading Lawyer – edycja 2023-2024 i zyskała prawo do wskazania jednej osoby, która weźmie w nim udział.

Program mentoringowy Leading Lawyer powstał z myślą o ambitnych i otwartych praktykach prawa, którzy poszukują wiedzy niedostępnej na standardowych kursach, szkoleniach i studiach. Organizatorzy, firma Ernst & Young tworzą przestrzeń, której celem jest nauka oparta o doświadczenia oraz przywództwo przez inspirację.

Uczestnikami programu mogą zostać osoby, które mają minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w praktyce prawniczej.

Zyskują:

  • dostęp do wiedzy, której nie są w stanie zdobyć w innym miejscu – wiedzy niepisanej, wypracowanej przez mentorów w trakcie ich ścieżki zawodowej,
  • możliwość doskonalenia umiejętności z zakresu przywództwa i zarządzania pod okiem doświadczonego mentora-prawnika,
  • inspirację i wskazówki do dalszego, bardziej świadomego rozwoju zawodowego (udział w 5 warsztatach prowadzonych przez najlepszych ekspertów),
  • spersonalizowaną odpowiedź na potrzeby rozwojowe – gwarancją są indywidualne spotkania z mentorem (minimum 5 spotkań).

Dla każdego uczestnika zostanie wybrany jeden z 14 mentorów – wybitnych praktyków prawa, z którym spotka się podczas indywidualnych sesji, w czasie których zyska inspirację i wskazówki do dalszego, bardziej świadomego rozwoju zawodowego.

Program mentoringowy rozpoczyna się 17 października 2023 roku, a kończy 20 czerwca 2024 roku. Zapisy na stronie już ruszyły, liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły: https://www.academyofbusiness.pl/trainings/leading-lawyer-program-mentoringowy-dla-prawnikow/.

Zobacz także