LEGAL MARKET DAY 2024 – konferencja dla prawników pod honorowym patronatem Krajowej Rady Radców Prawnych

14 marca 2024 roku w Poznaniu odbędzie się jubileuszowa edycja konferencji Legal Market Day 2024 – Managers Edition, która odbędzie się 14 marca 2024 roku w Poznaniu. Jest to już 10. edycja tego prestiżowego wydarzenia dedykowanego właścicielom kancelarii prawnych oraz firm doradczych w Polsce.

Wydarzenie to zostało objęte patronatem honorowym przez Krajową Radę Radców Prawnych, co podkreśla jego rangę i znaczenie w branży.

Konferencja ma na celu przedstawienie kierunków rozwoju biznesów prawniczych w obszarach takich jak zarządzanie, budowanie zespołów, marketing, sprzedaż oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Poza bogatym programem merytorycznym, uczestnicy będą mieli okazję do networkingu, dzielenia się doświadczeniami i wspólnego poszukiwania rozwiązań na różnorodne wyzwania zawodowe.

Udział w konferencji to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy wykraczającej poza standardowe szkolenia zawodowe, ale również możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych i zdobycia dodatkowych punktów szkoleniowych.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony wydarzenia www.legalmarketday.com, gdzie znajdą Państwo więcej informacji, w tym szczegółową agendę oraz formularz zgłoszeniowy.

Zobacz także