Szkolenie dla radców prawnych w Krynicy-Zdroju, 21-24 marca 2024 r.

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych na szkolenie, które odbędzie się w dniach 21-24 marca 2024 r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy-Zdroju. Za szkolenie uczestnik może otrzymać 40 punktów szkoleniowych.

Tematyka szkolenia:
1. Proces cywilny po zmianach KPC wprowadzonych ustawami z dnia 9.03.2023 r. oraz z dnia 7.07.2023 r. – w tym zwłaszcza czynności sądu on-line.

2. Skarga na czynności komornika sądowego/nadzór judykacyjny sądu nad komornikiem.

Wykładowca Sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach dr Łukasz Zamojski – obecnie orzekający w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w I i II instancji, wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek i postępowania rejestrowego (w tym autor komentarza do ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz monografii pt. Rejestracja spółek. Zagadnienia materialne i procesowe), postępowania cywilnego (współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego, dostępnego w Legalisie) w tym z uwzględnieniem przepisów o postępowaniu egzekucyjnym, klauzulowym i zabezpieczającym, uczestnik i prelegent konferencji naukowych.

3. Strategia ochrony i egzekwowania praw wyłącznych (wynalazki, znaki towarowe, wzory przemysłowe).

Wykładowca radca prawny/rzecznik patentowy Ewa Gryc-Zerych – jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, w latach 2013-2017 pełniła funkcję Vice Dziekana Dolnośląskiego Okręgu Rzeczników Patentowych, Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych XI kadencji. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie IT, prawie autorskim, prawie własności przemysłowej oraz prawie nieuczciwej konkurencji, występuje jako pełnomocnik w postępowaniach rejestracyjnych, sądowych oraz postępowaniach spornych przed Urzędem Patentowym RP w Warszawie, European Union Intellectual Property Office w Alicante w Hiszpanii, sądem Unii Europejskiej oraz World Intellectual Property Office w Genewie w Szwajcarii. Na co dzień doradza dużym spółkom głównie w zakresie efektywnego zarządzania prawami własności intelektualnej, ochrony technologii, wdrożeń w sektorze IT, utrzymania oraz optymalizacji praw wyłącznych.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1340 zł od uczestnika.

W ramach kosztów oferujemy nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28) w pokojach 2-3 osobowych, a na życzenie nawet w studiach 4 osobowych. To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 10 marca 2024 r. Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo na subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Załączniki do pobrania

Zobacz także