Międzynarodowa konferencja dotycząca prawnych konsekwencji agresji Rosji na Ukrainę

Sekcja Międzynarodowa New York State Bar Association zaprasza na konferencję: UKRAINE: WHERE ARE WE NOW? Legal consequences of a year of the full-scale aggression. Wydarzenie odbędzie się 30 marca w Warszawie w Klubie Bankowca przy ul. Smolnej 6. Rejestracja jest płatna. Konferencja otrzymała honorowy patronat Krajowej Rady Radców Prawnych.

W trakcie jednodniowej konferencji międzynarodowe grono panelistów będzie dyskutowało na temat odpowiedzialności Rosji za zbrodnie wojenne, szkód poniesionych przez Ukrainę i jej obywateli, konsekwencji nałożenia sankcji na Rosję, a także perspektyw na przyszłość – inwestycji w odbudowę Ukrainy.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele NYSBA m.in. ze Stanów, Polski i Ukrainy. Organizator serdecznie zapraszamy również osoby niezwiązane z Sekcją NYSBA.

Na stronie NYSBA (https://nysba.org/events/2023-warsaw-spring-meeting/) została otwarta rejestracja na konferencję i istnieje możliwość skorzystania z opłat „early bird”. Językiem konferencji będzie język angielski.

Harmonogram wydarzenia dostępny jest w załączniku poniżej.

Załączniki do pobrania

Zobacz także