Nowa platforma e-kirp.pl już działa!

Udział w czasie rzeczywistym w wykładach organizowanych online oraz nagrywanie tych szkoleń z możliwością późniejszego odtworzenia to jedna z funkcjonalności dostępnych na uruchomionej platformie e-kirp.pl.

Na e-kirp.pl zostaną przeniesione szkolenia z aktualnym stanem prawnym, dostępne na poprzedniej platformie, zaś biblioteka kursów oferowanych radcom prawnym będzie systematycznie rozbudowywana o nowe materiały dotyczące m.in. umiejętności miękkich.

Nowa platforma umożliwia też każdemu radcy prawnemu dołączenie do ogólnopolskiej wyszukiwarki SzukajRadcy.pl. Po zalogowaniu do e-kirp.pl z poziomu pulpitu możliwe jest stworzenia profesjonalnej wizytówki, która będzie dostępna w wyszukiwarce. SzukajRadcy.pl to nowe narzędzie, które pozwala łączyć radców prawnych z potencjalnymi klientami. Docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

Na platformie e-kirp.pl można również obejrzeć nagrania zrealizowanych dotychczas spotkań z cyklu „Zawód z zasadami” – gospodarzem debat jest Prezes KRRP r.pr. Włodzimierz Chróścik, który rozmawia z ekspertami m.in. na temat promocji usług prawnych, komunikacji radców prawnych z otoczeniem, tajemnicy zawodowej, wykorzystania nowych technologii w pracy radcy prawnego oraz relacji radców prawnych z klientami, instytucjami czy stosunków koleżeńskich i zaangażowania w działania samorządu. Spotkania odbywają się w ramach konsultacji zmian zasad etyki, regulaminu wykonywania zawodu radcy prawnego i ordynacji wyborczej do samorządu radcowskiego.

– Aktualnie wdrażana platforma e-kirp.pl ma ogromny potencjał. Oprócz rozwiązań dobrze znanych radcom prawnym z poprzedniej platformy, oferuje szereg nowych funkcjonalności, np. umożliwia wszystkim członkom samorządu radcowskiego udział, w czasie rzeczywistym, w wykładach organizowanych online oraz nagrywanie tych szkoleń z możliwością późniejszego odtworzenia – powiedziała r.pr. Agnieszka Gajewska-Zabój, Sekretarz Krajowej Rady Radców Prawnych.

Korzystanie z zasobów e-kirp.pl jest możliwe po zarejestrowaniu się na platformie.

Zobacz także