Nowe władze KIRP

W sobotę 7 listopada 2020 r. odbył się XII Krajowy Zjazd Radców Prawnych, podczas którego wybrano nowe władze samorządu radów prawnych XI kadencji.

Podczas Zjazdu zostały przeprowadzone wybory:

  1. Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych
  2. Głównego Rzecznika Dyscyplinarnego
  3. do Krajowej Rady Radców Prawnych
  4. Wyższego Sądu Dyscyplinarnego
  5. Wyższej Komisji Rewizyjnej

Prezesem Krajowej Rady Radców Prawnych XI kadencji został r.pr. Włodzimierz Krzysztof Chróścik (WA-5794).

Głównym Rzecznikiem Dyscyplinarnym XI kadencji został r.pr. Gerard Dźwigała (WA-5804).

Do Krajowej Rady Radców Prawnych XI kadencji zostali wybrani:

  1. Bisowska Katarzyna (OP-747/2006)
  2. Brylski Bartosz (WA-10260)
  3. Cedro-Łosak Beata (KL-998)
  4. Cisek Aleksander (RZ-844)
  5. Dąbkowski Jarosław (WA-5227)
  6. Domański Andrzej Arkadiusz (ŁD-P-149)
  7. Filiks Weronika (KL-979)
  8. Fiuk Przemysław (ŁD-M-1751)
  9. Gajewska-Zabój Agnieszka (WA-7589)
  10. Grodzki Piotr (WA-7974)
  11. Gryc-Zerych Ewa (WR-1522)
  12. Jagielska- Burduk Alicja (Bd-1148)
  13. Kadzik Andrzej (KR-1684)
  14. Kamieńska Joanna Beata (BŁ/BŁ/426)
  15. Kamiński Piotr (RZ-469)
  16. Konofalska Jolanta (OP-727/2005)
  17. Korpusiński Tomasz (KR-1033)
  18. Kozłowska Marta Katarzyna (KO-695)
  19. Krok Michał (KR-2143)
  20. Król Adam (WA-8122)
  21. Leja Łukasz (WA-8708)
  22. Lewandowski Witold (OL-OS-789)
  23. Lorych Grzegorz (Pz-LS-115)
  24. Łaszczyca Grzegorz (KT 2120)
  25. Najda Marek Stanisław (BŁ/Ł/128)
  26. Oleksiuk Łukasz Marcin (WA-9198)
  27. Palka-Bartoszek Katarzyna (KT 2085)
  28. Pankiewicz Michał (PZ-3372)
  29. Parkasiewicz Tomasz (OL-878)
  30. Pieścik Andrzej (PZ-1484)
  31. Pilarska-Korczak Jowita Magdalena (ZG/ZG/463)
  32. Rościszewski Michał (Bd-700)
  33. Sala-Szczypiński Marcin (KR-1621)
  34. Scheffler Tomasz (WR-1152)
  35. Sękowska Anna Patrycja (WA-7232)
  36. Skrodzka-Sadowska Katarzyna (OL-1086)
  37. Sołtys Bogusław (WR-1122)
  38. Stankiewicz Rafał Robert (WA-5340)
  39. Szolc-Nartowski Bartosz (GD/GD/1712)
  40. Szymczak Dariusz (PZ-KN-175)
  41. Ślązak Maria (GD/GD/0479)
  42. Warecki Norbert Tomasz (WA-8074)
  43. Wąsowska-Osial Katarzyna (WA-7373)
  44. Wilmanowicz Ryszard (TR-551)
  45. Wisła-Płonka Joanna (OP-C-493/2006)
  46. Wojewoda Marek (KT 0839)
  47. Wolny-Dunst Tomasz (GD/GD/3071)
  48. Żelazko-Nowosielska Elżbieta (RZ-P-167)
  49. Żurowska Teresa Janina (KO-379).

 

Skład Wyższego Sądu Dyscyplinarnego XI kadencji:

  1. Bajsarowicz Tomasz (WR-1871)
  2. Bereza Sławomir (LB-1148)
  3. Bochenek Mariusz (WR-1877)
  4. Brocławik Katarzyna (KT 2142)
  5. Buczek Krzysztof (KR-921)
  6. Chmielewski Stanisław (Bd-P-155)
  7. Cisak-Kochaniewicz Joanna (KR-829)
  8. Ciszak Przemysław (WA-7738)
  9. Ciupa Sławomir (WA-3418)
  10. Drożdż-Najbor Katarzyna (KTB 558)
  11. Gawlas Cezary (WA-4102)
  12. Górecki (Krzysztof Marek OL-766)
  13. Jankowski Tomasz (ŁD-M-1345)
  14. Karwat Piotr (WA-5661)
  15. Klonowska Monika (WR-1110)
  16. Kmiotek Wiesław (RZ-P-104)
  17. Korczak Leszek (WR-1282)
  18. Krupa Leszek (KT 3345)
  19. Libertowski Paweł (PZ-3327)
  20. Lonty Adam (WA-11650)
  21. Łukasik Michał (TR-431)
  22. Pilewska Joanna (GD/GD/1279)
  23. Pilipiec Sławomir (LB-1232)
  24. Pleśniak Paweł (WA-5865)
  25. Prokopiuk Tomasz (ZG/G/278)
  26. Rajski Michał Dominik (WA-6269)
  27. Rybnik Rafał (BŁ/1022)
  28. Sajdak Małgorzata (KT 1335)
  29. Sawala Arkadiusz (PZ-1564)
  30. Smejda Dariusz Tadeusz (PZ-2413)
  31. Sosin Daniela (WR-1431)
  32. Stryjek Marta (WA-5578)
  33. Strzelecki Edward (ZG/ZG/334)
  34. Szał Karolina (PZ-3437)
  35. Trębicki Piotr (WA-5593)
  36. Urbaniak Monika (PZ-1769)
  37. Wasiluk Jerzy (BŁ/431)
  38. Zielezińska Iwona (KL-R-292)

 

Skład Wyższej Komisji Rewizyjnej XI kadencji:

  1. Bedyński Maciej (PZ-3115)
  2. Cecot Marcin (KL-K-706)
  3. Cedro Damian (OP-975/2012)
  4. Foryś Marek (GD/GD/2221)
  5. Głodny Zbigniew (KT 2099)
  6. Kamerduła Grażyna (ZG/G/175)
  7. Kawula Marta Alicja (OL-1367)
  8. Leńczuk Jacek (LB-1044)
  9. Lewandowski Tadeusz (BŁ/Ł/110)
  10. Łabędzka Joanna (WR-1285)
  11. Markowicz Bartosz (RZ-K-244)
  12. Penczerzyński Maciej (Bd-769)
  13. Pohl Maciej Leszek (SŁ-248)
  14. Skrzypczak Jędrzej (PZ-2058)
  15. Sylwestrzak Dorota (TR-672)
  16. Tetkowski Józef Mirosław (OL-C-733)
  17. Wikiński Marek Michał (WA-5896)
  18. Zawalski Przemysław (ŁD-M-1479)
  19. Żurek-Krupka Joanna (KR-866).

 

Zobacz także