Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Posiedzenie Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego

Posiedzenie Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego

Ogólnopolski Otwarty Dzień Zawodów Zaufania Publicznego odbędzie się 24 września br. – zdecydowali  przedstawiciele samorządów zaufania publicznego, którzy uczestniczyli 22 czerwca w spotkaniu Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Postanowiono także, że w ramach obchodów zostanie zorganizowana jedna centralna uroczystość w Warszawie, z możliwością zaproszenia do udziału w niej lokalnych samorządów zawodowych.

Ponadto, uczestnicy spotkania podjęli decyzję o wystosowaniu do ministra infrastruktury wniosku o wydanie nowelizacji rozporządzenia z dnia 25 marca 2002 r. w sprawie warunków ustalania oraz sposobu dokonywania zwrotu kosztów używania do celów służbowych samochodów osobowych, motocykli i motorowerów niebędących własnością pracodawcy.

Na posiedzeniu samorząd radców prawnych reprezentowała Sekretarz Krajowej Rady Radców Prawnych r.pr. Agnieszka Gajewska-Zabój.

Spotkanie Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego odbyło się w 22 czerwca 2022 r. w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie.