Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Rozstrzygnięcie konkursu „Daj się znaleźć z szukajradcy.pl”

Rozstrzygnięcie konkursu „Daj się znaleźć z szukajradcy.pl”

Konkurs „Daj się znaleźć z szukajradcy.pl” został rozstrzygnięty! Wyłonionych zostało 10 laureatów. Zwycięzcy otrzymają vouchery o wartości 1250 zł brutto z przeznaczeniem na zakup publikacji książkowych wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dostępnych w księgarni internetowej www.profinfo.pl.

 – Wyszukiwarka szukajradcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego. Dlatego też posiadanie wizytówki w wyszukiwarce SzukajRadcy.pl jest zarówno potwierdzeniem, że dana osoba faktycznie wykonuje zawód radcy prawnego, jak również świetną promocją świadczonych usług prawnych. Wyrażam ogromną radość z zainteresowania wśród radców prawnych tym narzędziem oraz aktywnym uczestnictwem w konkursie „Daj się znaleźć z szukajradcy.pl”. Serdecznie gratuluję laureatom i zachęcam do rozbudowywania i personalizowania wizytówek w ramach wyszukiwarki szukajradcy.pl – powiedziała Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.

Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Wyszukiwarka szukajradcy.pl to narzędzie, które pozwala łączyć radców prawnych z potencjalnymi klientami. Jest dostępne dla wszystkich radców prawnych w Polsce. Wyszukiwarka docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

Samorząd radcowski traktuje rozbudowę i promowanie wyszukiwarki szukajradcy.pl jako jedno z zadań strategicznych na najbliższe lata. Wynika to z uważnej obserwacji trendów w rozwoju rynku usług prawnych i zapotrzebowania, jakie zgłaszają sami radcy prawni. Wszyscy jesteśmy świadomi, jak ważnym źródłem wiedzy dla klientów jest Internet, dlatego jako profesjonalni pełnomocnicy powinniśmy zadbać o atrakcyjną, edukacyjną i użyteczną formę obecności w sieci. Szukajradcy.pl jest najlepszą do tego celu platformą.

Dzięki wysiłkowi zarówno Krajowej Izby Radców Prawnych, jak i Izb okręgowych w najbliższych latach szeroka promocja strony szukajradcy.pl pozwoli spozycjonować ją odpowiednio wysoko w wyszukiwarkach ogólnoinformacyjnych typu Google, a tym samym uczynić ważnym źródłem wiedzy i bazą informacji dla klientów o profesjonalnych pełnomocnikach. Równocześnie wyszukiwarka szukajradcy.pl, autoryzowana przez Krajową Izbą Radców Prawnych, zapewnia klienta, iż osoba w niej ujawniona posiada uprawnienia radcy prawnego.