Prawie Prawniczo, czyli radcowie prawni o wypadkach komunikacyjnych – nowy odcinek podcastu KIRP

Jakie roszczenia przysługują poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych? Na co zwrócić uwagę podczas podpisywania ugody z ubezpieczycielem? Po czyjej stronie jest odpowiedzialność podczas wypadku w komunikacji miejskiej? Na te i wiele innych pytań w rozmowie z Anną Krzyżanowską odpowiada radca prawny Martyna Pomykała, specjalistka z zakresu prawa odszkodowawczego.

Z drugiego odcinka trzeciego sezonu cyklu podcastów realizowanych przez Krajową Izbę Radców Prawnych dowiesz się również, co należy zrobić w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania, jak ustalić kwotę odszkodowania, które nam się należy i kiedy w takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy radcy prawnego.

Czy rozmowy o prawie muszą być nudne i pełne niezrozumiałego, fachowego słownictwa? Oczywiście, że nie. Krajowa Izba Radców Prawnych prezentuje trzeci sezon cyklu podcastów „Prawie Prawniczo, czyli radcowie prawni o…”. Zaproszeni do studia eksperci w swoich dziedzinach, wykonujący zawód radcy prawnego, rozmawiać będą z dziennikarką Anną Krzyżanowską o aktualnych zagadnieniach prawnych w sposób praktyczny i przystępny. Nikt przecież nie ma licencji na wiedzę, a im bardziej wyedukowani słuchacze, tym bardziej świadome swych praw społeczeństwo. Na tym nam właśnie zależy. Serdecznie zapraszamy do słuchania, oglądania i szerowania.

Wszystkie odcinki są publikowane na:

Spotify, Spreaker, Google Podcast, Apple Podcast, Goodpods, a w wersji wideo na kanale YouTube KIRP.

Zobacz także