Prezes KRRP zachęca do zakładania wizytówek w wyszukiwarce szukajradcy.pl

– Wielu z nas już to zrobiło. Dołącz do nas i daj się znaleźć – w specjalnie przygotowanym spocie Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik zachęca do zakładania wizytówek w wyszukiwarce szukajradcy.pl i wyjaśnia, dlaczego warto to zrobić.

Wyszukiwarka szukajradcy.pl to wiarygodna baza ekspertów, narzędzie pozwalające łączyć radców prawnych z potencjalnymi klientami. Od połowy maja br. wszyscy radcowie w Polsce mogą, w kilku prostych krokach, stworzyć w niej swoje zawodowe profile. Jak i dlaczego warto to zrobić?

Klienci znajdą w wyszukiwarce kontakty do radców prawnych – wystarczy wpisać odpowiednie słowa kluczowe, np. miejscowość czy specjalizację. W wynikach wyszukiwania wyświetlą się sylwetki radców prawnych, którzy pomogą rozwiązać problem prawny. Dla klientów wyszukiwarka to znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

Dlaczego warto założyć wizytówkę już teraz? Prezes KRRP wyjaśnia, że już za kilka dni, z początkiem lipca br., rozpocznie się w telewizji i w pociągach dalekobieżnych kampania promocyjna zawodu radcy prawnego. To pierwsza w historii tak szeroko zakrojona akcja wizerunkowa, której celem jest zbudowanie wizerunku radcy prawnego jako godnego zaufania eksperta w różnych dziedzinach prawa. Spoty opierają się na promocji wyszukiwarki szukajradcy.pl. Warto skorzystać z oferowanej przez samorząd możliwości promocji i już teraz założyć swój profil na szukajradcy.pl.

Zobacz także