Prezes Ukraińskiej Izby Adwokackiej z wizytą w Centrum Koordynacji Pomocy Prawnej KRRP

Prezes Ukraińskiej Izby Adwokackiej Lidiya Izovitova podczas swojej wizyty w Warszawie odwiedziła 6 lipca Centrum Koordynacji Pomocy Prawnej KRRP, skupione obecnie na pomocy osobom uciekającym z Ukrainy z powodu wojny. Pani Prezes i Sekretarz Rady Izby Ihor Kolesnikov spotkali się z adwokatkami ukraińskimi, które wspierają Centrum i współpracują z polskimi radcami prawnymi.

Podczas wizyty przedstawicielom Ukraińskiej Izby Adwokackiej towarzyszyli Wiceprezes KRRP r.pr. Michał Korwek, Przewodniczący Komisji Zagranicznej KRRP r.pr. Piotr Chrzczonowicz oraz Koordynatorka Centrum Koordynacji Pomocy Prawnej r.pr. Magdalena Bartosiewicz. Przedstawiciele KRRP byli zaszczyceni wizytą pani Prezes, która podziękowała samorządowi radców prawnych nie tylko za wsparcie dla osób uciekających z Ukrainy, ale także za pomoc dla adwokatów ukraińskich przebywających obecnie w Polsce.

Przypominamy, iż Centrum Koordynacji Pomocy Prawnej udziela informacji prawnej dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie pod numerem telefonu +48 800 088 544, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00. Zapraszamy także do odwiedzania naszej strony internetowej: https://prawnicyukrainie.pl/

 

 

Zobacz także