Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / „Problemy prawne? Nie szukaj ucieczki, szukajradcy.pl” – start kampanii już wkrótce!

„Problemy prawne? Nie szukaj ucieczki, szukajradcy.pl” – start kampanii już wkrótce!

Rusza kolejna edycja kampanii promocyjnej zawodu radcy prawnego „Problemy prawne? Nie szukaj ucieczki, szukajradcy.pl”, jednej z największych akcji wizerunkowych zawodów zaufania publicznego.  Już od 2 kwietnia w Internecie pojawią się najnowsze filmy promujące korzystanie z usług radców prawnych.

W ramach tegorocznej kampanii promocyjnej, oprócz 15 nowych spotów tematycznych prezentujących różnorodne problemy prawne, z którymi radcy prawni mogą pomóc swoim klientom, wprowadzone zostanie kilka nowych formatów. Wśród nich znajdą się krótkie filmy animowane pod hasłem „Czy wiesz, że?” przeznaczone do publikacji w mediach społecznościowych (SoMe), które będą miały na celu edukowanie odbiorców na temat mniej znanych faktów dotyczących prawnych aspektów codziennego życia. Dodatkowo kampanie wzmocnią banery reklamowe prezentowane na portalach branżowych, które będą skierowane do wszystkich osób, które mogą potrzebować profesjonalnego doradztwa prawnego.

Kampania zostanie wsparta emisją spotów w telewizji na kanałach grupy TVN i Polsat oraz w radiu (RMF FM i Radio ZET). Celem kampanii jest zwiększenie świadomości na temat roli i możliwości, jakie oferuje zawód radcy prawnego, oraz ułatwienie dostępu do profesjonalnej pomocy prawnej.