Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Radcowie prawni na Pol’and’Rock Festival 2022

Radcowie prawni na Pol’and’Rock Festival 2022

Poradnia prawna, warsztaty tematyczne i konkursy wiedzy o prawie oraz akcja informacyjna o  ogólnopolskiej wyszukiwarce szukajradcy.pl to tylko niektóre z aktywności radców prawnych na 28. Pol’and’Rock Festiwal Polska, który odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Czaplinku. W tym roku, po raz pierwszy, Krajowa Izba Radców Prawnych łączy siły z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Poznaniu w działaniach na rzecz edukacji prawnej i obywatelskiej uczestników festiwalu.

Na 28. Pol’and’Rock Festiwal Polska powstanie wspólny namiot KIRP oraz OIRP w Poznaniu. Istotą aktywności podejmowanych przez radców jest edukacja prawna uczestników oraz informowanie o zawodzie radcy prawnego. Działania realizowane podczas tegorocznego festiwalu będą się także wpisywać w aktualną kampanię promocji zawodu radcy prawnego pod hasłem „Problemy prawne? Nie szukaj ucieczki, szukajradcy.pl”.

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festiwal Polska odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Czaplinku. Oprócz koncertów, stałym elementem wydarzenia są rozmowy z wybitnymi osobistościami ze świata kultury, mediów, sztuki, polityki i życia społecznego. Do udziału w festiwalu zapraszani są też przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych inicjatyw, które mogą prezentować swoją działalność i edukować uczestników festiwalu. Radcowie prawni z OIRP w Poznaniu z powodzeniem uczestniczą w Pol’and’Rock Festiwal Polska od 2019 roku.