Radcowie prawni na Pol’and’Rock Festival 2022 – galeria fotografii

Zakończył się 28. Pol’and’Rock Festival – w namiocie radców prawnych 3-6 sierpnia prowadzone były działania na rzecz edukacji prawnej i obywatelskiej oraz popularyzacji zawodu radcy prawnego. Radcowie zorganizowali warsztaty tematyczne, konkursy a także udzielali porad prawnych w ramach bezpłatnej poradni prawnej.

W tegorocznej edycji festiwalu uczestniczyli radcowie z OIRP w Poznaniu wraz z przedstawicielami KIRP – członków Komisji Wspierania Rozwoju Zawodowego oraz radcami prawnymi koordynującymi pomoc prawną na granicy polsko-ukraińskiej. Na wydarzeniu, które już dawno przestało być jedynie imprezą muzyczną, obecny był również Prezes KRRP r.pr. Włodzimierz Chróścik.

„W tym roku, po raz pierwszy miałem okazję uczestniczyć w Pol’and’Rock Festival – powiedział Prezes Włodzimierz Chróścik – Muszę przyznać, że atmosfera całego wydarzenia, ale przede wszystkim zaangażowanie radców oraz zainteresowanie, jakie wzbudziły organizowane przez nas debaty i konkursy wśród uczestników festiwalu przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy byli obecni na tegorocznym festiwalu za ich entuzjazm i wspaniałą atmosferę, jaką stworzyli. Na pewno wrócimy na Pol’and’Rock w przyszłym roku” – dodał Prezes KRRP.

Poniżej, w galerii fotografii, przypominamy wydarzenia 28. edycji Pol’and’Rock Festival.

 
 

Zobacz także