Webinarium „Prawnik i technologie”, 28.09.2020 r. – trwają zapisy

Komisja Zagraniczna KRRP wraz z okręgowymi izbami radców prawnych zaprasza do udziału w webinarium „Okrągły stół” pt. „Prawnik i technologie – bezpieczeństwo nowoczesnych technologii w tym aplikacji komunikacyjnych w aspektach praktyki i deontologii”. Webinarium odbędzie się w poniedziałek 28 września br. w godz. od 14.00 do 16.00 poprzez program Zoom.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz dostępny pod następującym linkiem:

https://prawnikitechnologie.webankieta.pl/

Rejestracja jest obowiązkowa. Zgłoszenia będą przyjmowane według kolejności ich przesyłania, a link do webinarium uczestnicy otrzymają indywidualnie przed wydarzeniem na adres mailowy wskazany w formularzu rejestracyjnym. Językiem webinarium będzie język polski.

Radczynie i radcowie prawni uczestniczący w webinarium otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

 

Dlaczego „Okrągły stół”?

Tematyka webinarium jest efektem dyskusji członków Komisji Zagranicznej Krajowej Rady Radców Prawnych oraz koordynatorów ds. zagranicznych działających przy okręgowych izbach radców prawnych. Okręgowe izby w Krakowie, w Warszawie, w Opolu, w Rzeszowie oraz we Wrocławiu zaproponowały prelegentów – specjalistów w dziedzinie legal tech. Stąd nazwa „Okrągły stół” jako symbol wspólnej pracy oraz inspirującej dyskusji w poszukiwaniu interesujących dla wszystkich rozwiązań.  Liczymy, że ta formuła rozwinie się dla dalszej współpracy wszystkich okręgowych izb.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia, a przede wszystkim do udziału – radczynie i radców prawnych, aplikantki i aplikantów radcowskich oraz wszystkie zainteresowane osoby.

 

 

 

 

Zobacz także