XVI edycja konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”

Krajowa Rada Radców Prawnych z ogromną przyjemnością ogłasza XVI edycję prestiżowego konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”. Konkurs ten jest dedykowany radcom prawnym i aplikantom radcowskim, którzy swoją bezinteresowną działalnością wnieśli istotny wkład na rzecz społeczności, pomagając osobom fizycznym, organizacjom społecznym, instytucjom publicznym, a także kościołom i związkom wyznaniowym czy grupom dotkniętym różnego rodzaju klęskami.

Konkurs „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” jest organizowany dorocznie przez samorząd radcowski i cieszy się wielką popularnością w środowisku. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur wybitnych osób, które swoją pracą i zaangażowaniem zasługują na wyróżnienie. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 maja 2024 roku na adres email: kirp@kirp.pl

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie, zgłoszenia można nadsyłać do kapituły konkursu, w skład której wchodzą radcowie prawni, członkowie Krajowej Rady Radców Prawnych: Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik, Maciej Bobrowicz, Weronika Filiks, Alicja Juszczyk, Gabriela Krajczewska, Jan Łoziński oraz Teresa Żurowska. Kapituła dokona weryfikacji zgłoszeń w okresie od 12 do 17 maja, a lista nominowanych zostanie ogłoszona 17 maja.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

  1. „Wyróżniająca działalność społeczna oraz bezinteresowna pomoc” – laureaci otrzymają honorowy tytuł „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.
  2. „Nagroda Internautów” – laureat zostanie wybrany przez publiczność w drodze głosowania online, które rozpocznie się 17 maja na stronie https://krysztaloweserce.kirp.pl/ i potrwa do 6 czerwca.

Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas Uroczystej Gali, która odbędzie się 14 czerwca 2024 roku w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz do pobrania niezbędnych dokumentów zgłoszeniowych, dostępnych na oficjalnej stronie konkursu: https://krysztaloweserce.kirp.pl

Nie przegapcie okazji, by docenić i nagrodzić tych, którzy swoją pracą przyczyniają się do budowania lepszego świata. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem kirp@kirp.pl.

W załączeniu regulamin konkursu oraz załączniki konieczne do przesłania zgłoszenia.

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także