„Rozwiń skrzydła z Szukajradcy.pl” – rozstrzygnięcie konkursu

Znamy zwycięzców w konkursie ogłoszonym przez Krajową Izbę Radców Prawnych: „Rozwiń skrzydła z Szukajradcy.pl”, w którym główną nagrodą jest udział w programie mentoringowym dla prawników „Leading Lawyer” firmy EY Academy of Business.

Nagrodę główną zdobyła r. pr. Agata Gąsecka z OIRP w Koszalinie.

Powołana w celu oceny zgłoszeń Komisja przyznała także dwa wyróżnienia. Zdobyli je r. pr. Aleksandra Kinga Miśkiewicz z OIRP w Krakowie oraz r. pr. Bartosz Kempa z OIRP w Olsztynie.

Serdecznie gratulujemy!

Program „Leading Lawyer” firmy EY Academy of Business powstał z myślą o ambitnych i otwartych praktykach prawa, którzy poszukują wiedzy niedostępnej na standardowych kursach, szkoleniach i studiach. Organizatorzy firma Ernst & Young tworzą przestrzeń, której celem jest nauka oparta o doświadczenia oraz przywództwo przez inspirację. Uczestnikami programu mogą zostać osoby, które mają minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w praktyce prawniczej. Krajowa Rada Radców Prawnych została patronem edycji 2023-2024 programu i zyskała prawo do wskazania jednej osoby, która weźmie w nim udział.

Szczegóły programu: https://www.academyofbusiness.pl/trainings/leading-lawyer-program-mentoringowy-dla-prawnikow/.

Zobacz także