„Rozwiń skrzydła z Szukajradcy.pl” – wygraj udział w programie mentoringowym „Leading Lawyer”

Krajowa Izba Radców Prawnych ogłosiła konkurs „Rozwiń skrzydła z Szukajradcy.pl”, w którym główną nagrodą jest udział w programie mentoringowym dla prawników „Leading Lawyer” firmy EY Academy of Business.

Leading Lawyer to unikalny program monitoringowy adresowany do ambitnych praktyków prawa, którzy poszukują wiedzy wykraczającej poza zakres standardowych wiadomości przekazywanych w czasie studiów i szkoleń. Krajowa Rada Radców Prawnych jest patronem edycji 2022-23 programu Leading Lawyer.

Uczestnicy programu zyskują dostęp do unikalnej wiedzy wypracowanej przez mentorów w trakcie ich ścieżki zawodowej, dzięki kompleksowym warsztatom mentee nabywają umiejętności z obszaru kompetencji miękkich, zarządzania i technologii. Dla każdego uczestnika zostanie wybrany jeden z 16 mentorów – wybitnych praktyków prawa, który podczas indywidualnych będzie inspirowała i przekazywała wskazówki do dalszego, bardziej świadomego rozwoju.

Konkurs rozpoczyna się 8 września 2022 r., kończy – 23 września 2022 r.

Aby wziąć udział w konkursie Rozwiń skrzydła z Szukajradcy.pl należy najpóźniej do dnia zakończenia Konkursu:

  • zarejestrować lub zalogować się na platformie e-KIRP pod adresem e-kirp.pl
    (w przypadku radców prawnych z OIRP w Warszawie należy zalogować się do ekstranetu
  • podać lub uzupełnić dane do kontaktu w swojej wizytówce
  • opublikować wizytówkę w Wyszukiwarce
  • opublikować na stronie swojej wizytówki i w zakładce Porady Radcy Prawnego co najmniej 3 porady prawne (w formie krótkiego artykułu – min. 250 słów)
  • wyrazić zgodę na udział w Konkursie i zaakceptować Regulamin Konkursu poprzez zaznaczenie zgody w zakładce Twoje zgody na platformie e-KIRP albo wyrazić zgodę i zaakceptować Regulamin Konkursu z poziomu ekstranetu OIRP w Warszawie

Zwycięzcę wyłoni specjalnie w tym celu powołana komisja weryfikując opublikowane porady prawne pod kątem następujących kryteriów: poprawności merytorycznej, przejrzystości i komunikatywności przekazu, atrakcyjności formy i stylu wypowiedzi.

Wyłonienie zwycięzcy Konkursu nastąpi nie później niż 29 września 2022 r.

Załączniki do pobrania

Zobacz także