Sekretarz KRRP na uroczystości Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza

Elwira Szurmińska-Kamińska, Sekretarz Krajowej Rady Radców Prawnych, wzięła udział w konferencji z okazji Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza. Uroczystość odbywała się 27 września w Warszawie.

W imieniu Macieja Bobrowicza, Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych, Sekretarz KRRP złożyła wszystkim uczestnikom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Aptekarza.
– Zawód farmaceuty, podobnie jak zawód radcy prawnego, wymaga odpowiedzialności, uwagi i chęci pomocy potrzebującemu – mówiła. – My, radcowie prawni, i Państwo – farmaceuci, codziennie pomagamy naszym klientom zachować to, co mają najcenniejszego. Codziennie stawiamy czoło przeciwnościom, którymi nierzadko są nowe rozwiązania prawne. Ich celem nie jest ułatwienie pomocy potrzebującym.
Elwira Szurmińska-Kamińska podziękowała również członkom samorządu aptekarskiego za współpracę na Forum Zawodów Zaufania Publicznego, jak i na innych płaszczyznach. – Wszędzie tam, gdzie liczy się interes naszych klientów potrzebujących pomocy – podkreślała. Pani Sekretarz życzyła farmaceutom jak najlepszych warunków praktyki, sukcesów w życiu zawodowym oraz radości w życiu osobistym.

Zobacz także