Seminarium w projekcie TRADATA 2 w Madrycie – zgłoszenia do 13 stycznia

Do 13 stycznia 2023 r. radcowie prawni mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w seminarium w projekcie TRADATA 2, dotyczącym instrumentów Unii Europejskiej w zakresie ochrony dóbr osobistych. Seminarium odbędzie się 15 lutego w Madrycie. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać zgłoszenie zawierające list motywacyjny w języku angielskim. Do udziału w programie zostaną wybrane dwie osoby.

Zgłoszenia do seminarium w projekcie TRADATA 2 należy wysyłać na adres komisjazagraniczna@kirp.pl. Prosimy o załączenie listu motywującego w języku angielskim. Uwaga! Tylko takie zgłoszenia będą rozpatrywane.

Uczestnikom, którzy wezmą udział w seminarium przysługuje zwrot do 400 euro na podróż oraz 300 euro na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny) w Madrycie.

Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w seminarium w projekcie TRADATA 2 mija 13 stycznia o godz. 12:00. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w spotkaniu jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Głównym tematem seminarium będzie szkolenie prawników, dotyczące instrumentów UE w zakresie ochrony dóbr osobistych. Seminarium jest kolejnym z cyklu wydarzeń, w ramach projektu TRADATA 2 (https://elf-fae.eu/tradata2/), organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej.

Załączniki do pobrania

Zobacz także