Seminarium w projekcie TRADATA 2 – zgłoszenia do 27 października

Do 27 października radcowie prawni mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w seminarium w projekcie TRADATA 2, dotyczącym instrumentów Unii Europejskiej w zakresie ochrony dóbr osobistych. Seminarium odbędzie się 18 listopada w Bukareszcie. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać zgłoszenie zawierające list motywacyjny w języku angielskim. Do udziału w programie zostaną wybrane dwie osoby na podstawie nadesłanych listów motywacyjnych.

Zgłoszenia do seminarium w projekcie TRADATA 2 należy wysyłać na adres komisjazagraniczna@kirp.pl. Prosimy o załączenie listu motywującego w języku angielskim. Tylko takie zgłoszenia będą rozpatrywane.

Uczestnikom, którzy wezmą udział w seminarium przysługuje zwrot do 400 euro na podróż oraz 300 euro na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny) w Bukareszcie.

Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w seminarium w projekcie TRADATA 2 mija 27 października o godz. 12.00. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w spotkaniu jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Głównym tematem seminarium będzie szkolenie prawników dotyczące instrumentów UE w zakresie ochrony dóbr osobistych. Seminarium jest kolejnym z cyklu wydarzeń w ramach TRADATA 2 (https://elf-fae.eu/tradata2/), organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej.

Seminarium w projekcie TRADATA 2 odbędzie się 18 listopada w Bukareszcie.

 

Zobacz także