Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Szkolenie dla radców prawnych w Krynicy Zdroju. Uwaga: mamy nowe miejsca w hotelu Jaworzyna Krynicka w Krynicy Zdrój

Szkolenie dla radców prawnych w Krynicy Zdroju. Uwaga: mamy nowe miejsca w hotelu Jaworzyna Krynicka w Krynicy Zdrój

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych na szkolenie, które odbędzie się w dniach 30 marca – 2  kwietnia 2023 r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdroju. Za szkolenie uczestnik otrzyma 40 punktów szkoleniowych. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 1240 zł.

W ramach kosztów oferujemy Państwu szkolenie z wybitnymi wykładowcami w hotelu Pegaz. Posiadamy nowe wolne miejsca w Hotelu Jaworzyna Krynicka (ul. Czarny Potok 75) w pokojach 2-osobowych. To nowoczesny obiekt położony przy stoku Jaworzyna Krynicka, obok hotelu Pegaz. Goście hotelu Jaworzyna Krynicka w cenie pobytu mogą korzystać ze strefy spa w hotelu Pegaz.

Tematyka szkolenia:

1. Najczęściej popełniane błędy procesowe pełnomocników w postępowaniu cywilnym i gospodarczym. Formułowanie pism procesowych i wniosków dowodowych, w tym dowód z zeznań świadka na piśmie oraz dowód z opinii biegłego.

Wykładowca: Sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach dr Łukasz Zamojski  obecnie orzekający w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w I i II instancji, wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek i postępowania rejestrowego (w tym autor komentarza do ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz monografii pt. Rejestracja spółek. Zagadnienia materialne i procesowe), postępowania cywilnego (współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego, dostępnego w Legalisie) w tym z uwzględnieniem przepisów o postępowaniu egzekucyjnym, klauzulowym i zabezpieczającym, uczestnik i prelegent konferencji naukowych.

2. Czynności pełnomocnika i obrońcy w postępowaniu w sprawach o wykroczenia i postępowaniu karnym – wybrane zagadnienia, między innymi:

  • obrońca i pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym,
  • udział obrońcy i pełnomocnika w czynnościach dowodowych,
  • udział obrońcy w posiedzeniu sądu w przedmiocie tymczasowego aresztowania,
  • prawo przeglądania akt sprawy, porozumienie się obrońcy z podejrzanym tymczasowo aresztowanym, udział obrońcy w końcowym zaznajomieniu z materiałami postępowania, zażalenie na decyzje procesowe wydane w postępowaniu przygotowawczym,
  • subsydiarny akt oskarżenia,
  • obrońca i pełnomocnik w postępowaniu przed sądem I instancji.

Wykładowca: radca prawny Agnieszka Kot – wpisana na listę radców prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę zawodową koncentruje na świadczeniu pomocy prawnej głównie w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i rodzinnego oraz karnego i administracyjnego poprzez współpracę w zakresie obsługi jednostek samorządowych, a przede wszystkim na rzecz klientów indywidualnych.

3. Najnowsze zmiany w prawie pracy. Praca zdalna, urlopy wypoczynkowe i zwolnienia od pracy.

Wykładowca: radca prawny Karol Siergiej – jeden z czołowych ekspertów prawa pracy w Polsce. Ma wieloletnie doświadczenie w praktyce prawa pracy. Specjalista w zakresie ubezpieczeń społecznych, pracowniczych sporów sądowych, wynagradzania pracowników, dyskryminacji oraz umów o zakazie konkurencji. Posiada bogate doświadczenie w zakresie indywidualnego jak i zbiorowego prawa pracy.

4. Jak budować i wzmacniać swoją siłę i odporność psychiczną, a tym samym dbać o swój dobrostan w świecie pełnym zmienności i niepewności.

Wykładowca: Sabina Kamińska – coach ICF, Trener Biznesu, Konsultant Rozwoju Organizacji, właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Przestrzeń Rozwoju. Praktyk w zakresie stosowania, interpretacji i przekazywania informacji zwrotnej  z badania narzędziami psychometrycznymi w projektach diagnostycznych dla biznesu. Zrealizowała ponad 8000 godzin pracy w formie warsztatów, szkoleń, coachingów grupowych i indywidualnych, skupiając się na tematyce przywództwa, zarządzania pracą zespołów, przechodzenia przez zmiany i efektywności osobistej.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1240 zł od uczestnika.

W ramach kosztów znajduje się nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28) w pokojach 2-, 3-osobowych, (a na życzenie nawet w studiach 4-osobowych). W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni oraz Wi-Fi. Dostępny jest także monitorowany parking.

Karta zgłoszeniowa i pełny harmonogram wydarzenia dostępny do pobrania w załącznikach poniżej.